Drukarka dla biura urbanistycznego

 

 

 

Od 1994 roku posiadam biuro projektowe i o ile sięgam pamięcią to przy każdym kontrakcie pojawiały się problemy gdy projekt należało wydrukować. Nasza wysłużona drukarka wielkoformatowa CAD w szeregu przypadków w połowie się blokowała wskutek tego musieliśmy korzystać z punktów ksero.


fotograf ślubnyJednak trzeba było dojechać i dodatkowo czekać i modlić się, żeby było wykonane jak należy. Uznałem, że czas najwyższy aby przejrzeć internet by wybrać urządzenie dedykowaną do wydruków CAD. Wyszukałem kilka drukarek ale bezustannie miałem jakieś uwagi. Część z tych drukarek była z lichymi rozwiązaniami albo były zbyt drogie jak na zasobność mojego portfela. Po kilku godzinach przeszukiwania sieci zaszedłem na ciekawą witrynę www.drukarki-fotograficzne.pl gdzie było zaprezentowane urządzenie dostosowane do moich potrzeb!

 

 

 

Zadzwoniłem do firmy Tetenal uzyskałem bardzo cenne i szczegółowe  informacje na temat plotera fotograficznego  Epson 9900. W urządzeniu tym, co dla mnie jest bardzo istotne nie nie ma wymiany głowicy drukującej jak w moim kiedyś używanym modelu. Na forach znalazłem informacje że ploter ten bardzo głowicę piezo, która jest również niesamowicie dokładna.  Japońska firma Epson  to bardzo rozbudowane technologie a cechują się bardzo niskim poborem atramentów oraz perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i szczegółów.

 

Zarówno atramenty jak i papiery na których drukowane są zlecenia podmienia się wygodnie. Jeżeli zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem to poddaję pod rozwagę Epsona. Zapomniałem napisać o najważniejszym cena tego urządzenia jest atrakcyjna i niższa niż konkurencji! Używam ten ploter od kilku miesięcy, jestem zadowolony i mogę bez obaw Tobie polecić !

Papier w rolach do drukarek wielkoformatowych można zamówić na stronie https://www.tetenal.com.pl/papiery-ink-jet-w-rolach