Drukarka dla biura projektów

 

 


Od rwielu lat posiadam biuro projektowe i o ile sięgam pamięcią a pamięć mam dobrą to przy każdym kontrakcie występowały problemy gdy projekt należało wydrukować. Nasza zasłużona drukarka CAD raz za razem w połowie się klinowała w takim przypadku zmuszeni byliśmy korzystać z usług innych firm.

 

fotoksiążkiNiestety ale trzeba było dojechać i dodatkowo czekać i modlić się, że będzie zrobione jeszcze tego samego dnia. Stwierdziłem, że czas najwyższy aby przejrzeć internet aby ustalić drukarkę dedykowaną do drukowania w wysokiej jakości projektów urbanistycznych i budowlanych.


Wyszukałem kilka urządzeń ale przez cały czas coś mi nie pasowało. Część z tych drukarek była z tandetnymi rozwiązaniami albo były zbyt kosztowne jak na zasobność mojego portfela. Po kilku godzinach buszowania w internecie dotarłem na specjalistyczną witrynę www.drukarki-fotograficzne.pl gdzie było przedstawione urządzenie optymalne dla mnie! Zadzwoniłem do firmy Tetenal i uzyskałem wiele cennych informacji na temat drukarki wielkoformatowej Epson 7700. W urządzeniu tym, co dla mnie jest bardzo istotne nie wymienia się głowicy jak w moim wcześniej używanym modelu. Na forach znalazłem informacje że drukarka ta bardzo trwałą głowicę teflonową, która jest również bardzo super dokładna. 

 

Firma Epson  to bardzo rozbudowane technologie a drukarki cechują się bardzo niskim poborem atramentów oraz perfekcyjnym wydrukiem kolorów i detali. Zarówno atramenty jak i papiery do drukarek epson na których drukowane są zlecenia podmienia się błyskawicznie i wygodnie. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem urządzenia to szczerze polecam Epsona. Zapomniałem napisać o najważniejszym cena tego urządzenia jest niska i atrakcyjniejsza niż u innych firm! Używam to urządzenie od kilku miesięcy, jestem z tego zadowolony i mogę z czystym sumieniem innym polecić ! Łatwo zauważyć, że dobra reklama internetowa to dobra promocja każdego produktu.