Fotoksiążka czyli połączenie fotografii z poligrafią


 

Fotoksiążki i fotoalbumy ślubneDla tych którzy nie wiedzą co to jest  fotoalbum to informujemy że jest to książka ze zdjęciami wyprodukowa na indywidualne zamówienie kupującego. Moda na fotoalbumy nazywane fotoksiążkami pojawiła się kilka lat temu. Jej podstawą był rozwój fotografii cyfrowej połączonej z technologią druku. Dzisiaj produkcja fotoksiążek jest najbardziej rozwiającą się usługą fotograficzną. 

 

 


Producenci fotoksiążek prześcigają się w nowościach i propozycjach dla różnych nabywców. Wyrób jest przygotowany z niezwykłą precyzją, najczęściej ręcznie, co nadaje mu niezwykły charakter. Cena fotoalbumu jest atrakcyjna i dostosowane na różną kieszeń. Zazwyczaj kupujemy je przy okazji bardzo ważnych uroczystości w naszym życiu: ślub. wakacje itp.


Fotoksiążki z wakacji na portfolioWyjątkowość produktu zapewnia nam nieprzeciętny charakter fotoksiążki ślubne. Każda fotoalbumy ma swój indywidualny styl. Możemy ją sami stworzyć, wybrać format, oprawę, zdjęcia jakie się w nim znajdą. Tak zrobiony książka, tworzony jest przy pomocy najlepszej jakości produktów przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie. Następnym atutem jaki daje nam fotoalbum jest rozmieszczanie w niej komentarzy, grafik, podpisów. Możliwości są nieograniczone.


Fotoalbum jest doskonałym ideą na unikatowy prezent, oraz trwałą pamiątkę na wiele lat. Możemy przygotować dla każdego z obdarowywanych przez nas bliskich szczególny podarek.
Wszystkie powyżej opisane plusy fotoksiążki wpływają że wzięcie i trend na ten produkt stale wzrasta.