Nagrobki granitowe i fotografie nagrobkowe

 

 

Przychodzi w życiu każdego z nas moment, że musimy pogodzić się z czyjąś śmiercią.

 

Jest to moment trudny i ciężki dla całej rodziny i bliskich. Jednak pomimo smutku i żalu o odejściu drogiej nam osoby musimy zorganizować również jej pogrzeb. Trzeba pojechać do urzędów i zgłosić śmierć, dodatkowo zajechać do księdza, aby wykonał ceremoniał pożegnania oraz zatrudnić zakład pogrzebowy do przewiezienia ciała do chłodni, następnie ubrania zmarłego w powierzone im rzeczy i wykopania na cmentarzu dziury do której umieszczona zostanie trumna z naszym bliskim. Trumna jest bardzo drogim wydatkiem i zależy z jakiego drewna jest robiona i czy ma jakieś zdobienia, jej cena może dochodzić nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Inną ewentualnością jest spalenie zwłok i pochowanie urny z prochem. Wszystko zależy od ostatniej woli umierającego bądź przekonań rodziny. W niektórych wypadkach, kiedy ciało jest bardzo wyniszczone lepiej jest je spalić i w kaplicy żegnać zmarłego przy zdjęciu niż otwartej trumnie.

 

Po roku od pochowania zmarłego można zamówić pomnik, wtedy ziemia jest już ułożona i nie wynikną żadne komplikacje pękania płyt bądź innego ułożenia danych części. Obecnie istnieje mnóstwo odmian granitowych, które w wielu kolorach mogą wspaniale upamiętnić wspomnienia po ukochanej osobie.

 

zdjęcia nagrobkoweNasza firma wykonuje jednak zupełnie inne czynności, oferujemy zdjęcia wywoływane przez internet, które również możemy zamontować na wybrane przez państwa miejsce na płycie nagrobkowej. Często mijając pomniki na cmentarzu możemy z wizualizować sobie dzięki fotografii osobę, która spoczywa w danym miejscu. Dla rodzin fotografia nagrobkowa ma również istotne znaczenie mogą oni sobie wciąż przypominać dobre chwile spędzone z ich bliskim. Najważniejsze jest to, aby zdjęcia na porcelanie, które wykonujemy nie zmieniały się w ciągu upływającego czasu. Dlatego nasza firma wykonuje wysokiej jakości fotografie na porcelanie dzięki czemu są one wytrzymałe na wymagający klimat naszego kraju, a zwłaszcza na deszcz i niskie temperatury.

 

 

reklama internetowaNa przykład fotografia na porcelanie może być wykonana w niezwykłej technice trójwymiarowej, dzięki czemu zdjęcie będzie wierniej oddawało danego osobnika, którego przedstawia. Ponadto można u nas zamówić pomniki granitowe bądź nagrobki granitowe. Czym się różnią? Mianowicie nagrobki wzory to tylko jedna pionowa płyta, a pomniki składają się ze wszystkich elementów. Nasz zakład kamieniarski prowadzi również współpracę z innymi zakładami pogrzebowymi zajmującymi się produkcją i składaniem pomników. Dlatego jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad postępowaniem w przykrej chwili rozstania z ukochaną osobą, polecamy nasze usługi, nie trzeba się spieszyć, nasz doradca pomoże Państwu podjąć odpowiednią decyzję. Wszystkie zainteresowane zakłady kamieniarskie zachęcamy do współpracy z naszą firmą, nasza oferta może być dla was bardzo atrakcyjna, więcej informacji możecie zasięgnąć drogą mailową bądź telefoniczną.

 

Dla osób indywidualnych możemy wykonać również retusz zdjęcia dzięki czemu będzie ono prezentowało się nienagannie i niebanalnie na nagrobku bądź pomniku. Jeśli komuś bardzo zależy możemy wykonać również zdjęcie Papieża i umieścić go obok zdjęcia ukochanej osoby. Wykonujemy kilka typów zdjęć nagrobkowych głównie są one kolorowe lub czarno białe, na życzenie klienta możemy wykonać je w trójwymiarze. Zdarza nam się wykonywać również zdjęcia pupila na porcelanie.

 

fotoceramikaZachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zobaczenia jak prezentuje się nasza fotoceramika. Wiele klientów jest zachwyconych uzyskanymi efektami, dlatego można przyjść i zobaczyć kilka próbnych zdjęć, które ukażą efektywność i estetykę danych zdjęć można by rzec, porcelanowych. W razie ewentualnych usterek trzeba się do nas zgłosić gwarantujemy wymianę zdjęcia bez żadnych dopłat. Wystawiamy również faktury dla firm zainteresowanych takim układem. Jeśli u nas nie znajdziesz dobrej oferty to sugerujemy zajrzeć na stronę www.szablony.in , która prezentuje liczne zakłady fotograficzne, ich produkty oraz oferty a także program do fotoksiążki - zobacz tutaj . Tam z pewnością znajdziesz to czego szukasz.