Fotoksiążki najlepszej jakości

Od jakiegoś czasu zajmuję się fotografią. Długo już myślałam nad tym, aby swoje prace wydrukować, ponieważ wersja fizyczna w moim odczuciu jest zdecydowanie lepszym sposobem na zaprezentowanie komuś swojej twórczości, niż wysyłanie plików za pośrednictwem komputera. Zdecydowałam, że w moim przypadku zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie fotoksiążka, ponieważ prace o określonej tematyce zostaną zebrane w spójną i integralną całość.


Okazało się, że fotoksiążka online jest dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie - więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz tutaj https://www.foto-projekt.com.pl/?fotoksiazka-program , a żeby ją zamówić praktycznie nie trzeba wychodzić z domu. Na stronie internetowej dostępny jest profesjonalny program do tworzenia fotoalbumu, dzięki któremu udało mi się samej zaprojektować idealny album.

Cena fotoksiążki naprawdę była konkurencyjna, a jej jakość bardzo wysoka. Odpowiadał mi również fakt, że w fotoksiążce praktycznie wszystko wybierał klient. Mogłam zdecydować z jakiego rodzaju papieru będzie wykonana moja fotoksiążka oraz czy zdjęcia mają być matowe, czy też błyszczące. Ja zdecydowałam się na matowe, ponieważ przy oświetleniu zdecydowanie lepiej ogląda się taką wersję zdjęć. Dodatkowo postanowiłam, że na każdej stronie ma zostać umieszczony znak wodny, który jest praktycznie niewidoczny, jednak w razie wątpliwości pozwoli zidentyfikować, kto jest autorem zdjęć.

Do wyboru były również różne wersje okładki. Tutaj stanęłam przed sporym dylematem, jednak w końcu zdecydowałam się na klasyczną wersję, czyli twardą okładkę ze zdjęciem na całej jej powierzchni. Moje zamówienie zostało wykonane niezwykle szybko, co uznałam za kolejny atut. Jakość wykonania była naprawdę doskonała. Nie tylko firma produkująca fotoksiążki w całości zastosowała się do moich sugestii, ale również na produkcie nie doszukałam się nawet najmniejszej skazy. Moim zdaniem jest to rozwiązanie doskonałe dla każdego fotografa.