Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie

 

 

Gdy umiera bliska nam osoba z jednej strony jesteśmy przybici, zdołowani, zrozpaczeni z drugiej strony musimy zorganozować pochówek, podjąć przyjezdnych gości obiadem. Wymaga to wielkiej mobilizacji by w tak ciężkim momencie skoncetrować się na tak dużej ilości spraw.

 

Po jakimś czasie emocje związane z pogrzebem ustępują i wracamy do normalności, do spraw codziennych. W wolnych chwilach chodzimy na cmentarz, żyjemy wspomnieniami, przeszłością. Po kilku miesiącach zaczynamy myśleć o nagrobku i formie uczczenia naszej bliskiej osoby.  Jeśli chodzi o wybór nagrobka sprawa na pozór wydaje się prosta. Wiele osób sądzi, ze wystarczy pójść do jakiegokolwiek zakładu kamieniarskiego obok cmentarza i wybrać najładniejszy pomnik z oferowanej kolekcji. Zazwyczaj wystawione wzory nagrobków są bardzo podobne do siebie i do tysięcy nagrobków na cmentarzu. Wtedy zaczyna się poszukiwanie czegoś szczególnego, indywidualnego.  Z pomocą przychodzi internet. Aby ułatwić poszukiwanie i nie tracić zbyt wiele na to czasu trzeba określić przedział cenowy na jaki nas stać.  W takim zakresie możemy już wskazać ile jesteśmy w stanie wydać na nagrobek bowiem na rynku występują zarówno niedrogie pomniki jak również te kosztowne  nagrobki marmurowe. Co wybrać? Istotnym argumentem przy wyborze atrakcyjnego pomniku abstrahując oczywiście od jego wysokiej ceny powinien być jego wygląd, charakter, nowoczesnośc itd. Musi być stylowy! Chwila przerwy - skuteczna reklama firmy. Przed wybraniem a tym samym zamówieniem oraz wpłaceniem zaliczki trzeba odwiedzić kilka zakładów kamieniarskich i zobaczyć wzory nagrobków które przypadły nam do gustu. Niedrogi pomnik nie zawsze musi być zły ważne by był to interesujący pomnik solidnie wytworzony oraz spełniający nasze oczekiwania.


Istotnym dopełnieniem wszystkich pomników może być ślicznie wytworzone zdjęcie cyfrowe przez internet nagrobkowe! Wówczas nagrobek da nam więcej informacji o osobie, która tam jest pochowana. Taką fotograficzną porcelanę nagrobną można również zamówić  w porządnym zakładzie kamieniarskim, jak również w profesjonalnym zakładzie fotograficzny.

polecamy również stronę: odczynniki rtg